Kombëtarja e femrave/ Shqipëria humbet ndaj Skocisë në “Elbasan Arena”

Kombëtarja shqiptare e futbollit për femrat, e drejtuar nga trajneri Armir Grima ka humbur me rezultatin...
Më shumë

FSHF ndërton fushë sportive për Institutin e Ri‑integrimit të të Miturve Kavajë, Duka: “Fokusi jonë janë fëmijët” (VIDEO)

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka marrë pjesë ditën e sotme në ceremoninë e...
Më shumë

U‑21 / Ndryshime në listën e Bushit

Shqipëria U‑21, e drejtuar nga Alban Bushi, do të fillojë ditën e dielë grumbullimin dhe...
Më shumë