Shqipëria U15 / Grumbullim 5 ditor dhe ndeshje miqësore

Shqipëria U‑15 ka filuar më datën 1 Prill grumbullimin pesë ditor që po zhvillohet në qytetin e...
Më shumë

Shqipëria U16, flasin trajneri Beqiri dhe talentet kuqezi: “Kemi grup të mirë” (VIDEO)

Shqipëria e 16 vjeccarëve e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri është duke zhvilluar në Durrës përgatitjet për...
Më shumë

Femrat / Kombëtarja përgatitet për miqësoren me Bosnje Hercegovinën

Kombëtarja shqiptare e futbollit të femrave e drejtuar nga trajneri Vioresin Sinani ka filluar ditën e djeshme...
Më shumë