KOMBËTARJA/ BINAKU E VRIONI PËRPARA MEDIAVE PËR DY SFIDAT, MIQËSORE DHE ZYRTARE TË PËRFAQËSUESES

Egzon Binaku dhe Giacomo Vrioni ishin dy futbollistët të cilët sot dolën përpara mediave në prag të ndeshjeve që...
Më shumë

KOMBËTARJA U‑21/ DOKA E SELMANI PËRPARA MEDIAVE: “VLERËSIM MAKSIMAL NDESHJEVE TË RADHËS”

Në vigjilje të ndeshjeve zyrtare eleminatore me Spanjën dhe me Estoninë, dy futbollistët e ekipit kombëtar...
Më shumë

KUKËSI‑PARTIZANI, PËRCAKTOHEN ARBITRAT QE DO TË GJYKOJNË KËTË NDESHJE

Sektori i Arbitrimit pranë FSHF ka bërë me dije edhe emrat e pesë arbitrave që do të arbitrojnë takimin...
Më shumë