Shqipëria U-17 fillon grumbullimin, njihuni me listën kuqezi

Kombëtarja shqiptare U-17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Shkodrës.

Skuadra kombëtare U-17 do të ndjekë një program stërvitor prej katër ditësh në datat 14-17 korrik 2020, ku ka të planifikuar edhe 2 sfida miqësore me Vllazninë U-17 dhe Shënkollin U-17. Ky grumbullim do t’i shërbejë teknikut Beqiri për t’u njohur me lojtarët e rinj si edhe për të pare nga afër gjendjen e tyre.

Stafi teknik i Kombëtares U-17 ka thirrur 24 futbollistë në këtë grumbullim. Njihuni me listën e lojtarëve: