Shqipëri-Moldavi më 11 qershor, fillon shitja e biletave

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Moldavi , e vlefshme për “EURO 2020”, e cila do të zhvillohet në datën 11 qershor 2019 në “Elbasan Arena” ora 20:45.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria, si edhe në dyqanin FSHF-Macron, në Rrugën “Themistokli Gërmenji” Tiranë. FSHF ju bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje, ku mund të blini biletat për të ndjekur përballjen e ekipit tonë përfaqësues.

Më poshtë mund të gjeni listën e çmimeve të biletave në lek: