Ka filluar shitja e biletave fizike për Shqipëri-Skoci & Shqipëri-Uells

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë sportdashësit se ka filluar edhe shitja e biletave fizike krahas asaj online për dy ndeshjet e rradhës së kombëtares sonë. Më 17 nëntor në ndeshjen e vlefshme për UEFA Nations League ora 20:45 Shqipëri-Skoci në stadiumin “Loro Borici” Shkodër dhe në datën 20 nëntor ora 20:00, ku do të luhet përballja miqësore me Uellsin në stadiumin e Elbasanit. Më poshtë do të njiheni me posterat shpjegues për pikat fizike dhe fushatën promocionale që FSHF ka përgatitur:

Përballja miqësore me Uellsin: