EURO 2024 / Njihuni me programin e Kombëtares në ditën e parë të grumbullimit në Kaiserau - FSHF

EURO 2024 / Njihuni me programin e Kombëtares në ditën e parë të grumbullimit në Kaiserau

Pas zbarkimit në Dyseldorf pasditen e kësaj të shtune Kombëtarja shqiptare ka udhëtuar menjëherë drejt Kaiseraut në Kamen, kampit bazë ku do të qëndrojë përgjatë përgatitjeve në Euro Gjermani 2024.

Pas akomodimit në qendrën sportive, trajneri Silvinjo dhe stafi teknik kanë vendosur të lënë pushim këtë dielë lojtarët dhe nuk do të ketë seancë stërvitore.

Ndërkaq, Departamenti i Komunikimit në FSHF në me dije se do të jetë mesfushori Ylber Ramadani, i cili do të jetë në konferencën për media nesër (e diel), që do të nisë në orën 12:00 dhe do të zhvillohet në sallën e konferencave në Kaiserau Sportcenter.

Të hënën skuadra do të vijojë normalisht seancat stërvitore që do të jeë si zakonisht të hapura për mediat 15 minutat e para.