Ekipet Kombëtare, ndeshjet e muajit nëntor 2018

Sektori i ekipeve kombëtare në FSHF,  ka publikuar datat e përballjeve që do të zhvillojnë në muajin nëntor 2018. Krahas kombëtares A, e cila do të zhvillojë dy ndeshje, më date 17/11 ndaj Skocisë në stadiumin “Loro Borici”, ndeshje e vlefshme për “UEFA Nations League” dhe 20/11 miqësoren përballë Uellsit në “Elbasan Arena”, do të zhvillojnë ndeshje miqësore përfaqësueset U-21, U-19, U-15 dhe Femrat A.
Shqipëria A e femrave, Slloveni-Shqipëri 8/11 “Gornja Radgona” ora 14:00.

Shqipëria U-21 do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me Maltën.

Shqipëri vs Maltë 16/11 “Selman Stermasi” Tiranë ora 19:00
Shqipëri vs Maltë 19/11 “Loro Borici” Shkodër ora 19 :00

Shqipëria U-19 do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me Rumaninë.

Shqipëri vs Rumani 18/11 dhe 20/11 ora 14:00 “Loni Papuciu”.

Shqipëria U-15 do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me Malin e Zi.
Shqipëri vs Mali i Zi 22/11 “Loro Borici” ora 12:00.
Mali Zi vs Shqipëri 24/11 “Campi Sportiv Podgorica” ora 11:00.