Cmimi & pikat e shitjes se biletave Shqiperi-Islande

Cmimet e biletave per ndeshjet Shqiperi – Islande dhe jane si me poshte: Tribuna A + B Kategoria 1: 5.000 leke; Tribuna A + B, Kategoria 2: 3.500 leke Sektori D2: 1.000 leke; Sektori D1 + D3: 700 leke; Sektori C + E: 200 leke Te gjitha biletat e shitura ne vende te tjera apo nga njerez ne menyre private si dhe me cmime te ndryshme nga keto te publikuara me lart, do te konsiderohen si jo te rregullta, si “treg i zi” dhe me keq akoma, mund te jene edhe te falsifikuara. Te gjitha biletat e prodhuara dhe qe do te shiten nga FSHF jane te pajisura me numer serie, me shenje holografike dhe me vulen e FSHF ne pjesen e pasme. Ju keshillojme te jeni te kujdesshem dhe te blini vetem ne pikat e autorizuara pasi ndryshe rrezikoni te bini pre e tregut te zi dhe te falsifikatoreve. Lista e plote e pikave te shitjes se biletave per ndeshjen Shqiperi Islande. 1. Pika e shitjes prane Stadiumit Q. Stafa, 2. Rruga Qemal Stafa, Tirane; 3. Ne pikat e autorizuara te shitjes se gazetave si dhe ne pikat e shitjes Union net – Western Union: TIRANE 1 Rr. Mine Peza, P.2 2 Rr, Muhamet Gjollesha perballe Inxhinjerise se Ndertimit 3 Rruga Don Bosko, Pallati 133 4 Bul, Zogu i Pare 5 Rr. Dibres Nr. 403 6 Rr, Lord Bajron 7 Kombinat 8 Rr e Elbasanit (Alfa Bank) 9 Sauk, Tirane 10 QTU Tirane 11 Rr. Durresit, P. 81 12 Rr. Stavro Vinjahu 13 Bulevardi Zog i Pare 14 Stacioni i Tiranes se re 15 Rruga Muhamet Gjollesha, Nr. 215, Kryqezimi i 21 Dhjetorit 16 Rruga Jordan MISJA, Pallati Nr. 99 17 RR E Elbasanit (prane Postes Shqiptare) 18 Rruga e Kavajes 19 Rruga Arkitekt Kasemi, Pallati Nr. 240 20 Bulevardi George W. Bush 21 Rruga e Dibres, Pallati AK, tek Selvija, Kati i Pare, Nr. 2 22 Bulevardi BLU, Qender Kamez 23 Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Prane Librit Universitar, Kati i Pare 24 Rruga e Durresit, Pallati Nr. 7 KORCE 1 Bul. Republika, Korçe DURRES 1 Plazh, Perballe Postes, Durres 2 Lagjia Nr. 9, Rruga Kristaq Rama, Durres FIER 1 Hotel Turizmi Fier ELBASANI 1 Rr. 11 Nentori, P. 38, Elbasan VLORA 1 Lagjia Lef Sallata, Rr. Pilo Begaj, P. 373, Skele, Vlore 2 Lagjia Rilindja, Rruga Hasan Kushta, Vlore SHKODRA 1 Lagj, Partizani, Rr, Çlirimi, Shkoder 2 Lagj , Perlat Rexhepi , rrBranko Kadia , Shkoder KAVAJA 1 Lagjia Nr. 4, Godina e ish – Gjykates, Kavaje 2 Lagja Nr.5, Perballe bankes Raiffeisen, KAVAJE LUSHNJA 1 Rr. Skender Libohova, P. 24/2, Lushnje 2 Sheshi Toka Jone, Lushnje 3 L Loni Dhamo, Ish Posta e Vjeter Lushnje RROGOZHINE 1 Rrogozhine KUKES 1 Sheshi Skenderbej, Kukes PRISHTINE 1 Union Net – Western Union “te 3 sheshirat -Prishtine” 2 Union Net – Western Union “ne sheshin Bill Kllinton, perballe Iber Lepencit – Prishtine” 3 Union Net – Western Union “Te rrethi i ri i spitalit, Ulpiane – Prishtine” 4 Union Net – Western Union ” Te qafa – Prishtine” ____________________________________________