Turneu “Josip Katalinski Škija”/ Shqipëria U‑15 luan ndeshjen e dytë kundër Celikut të Zenicës

Shqipëria U‑15 luajti mesditën e sotme ndeshjen e dytë ndaj Celikut, në kuadër të turneut...
Më shumë

Qazim Laçi shpallet kampion me skuadrën e Sparta Pragës në Çeki, Presidenti Duka & trajneri Silvinjo urojnë mesfushorin kuqezi

Një tjetër lojtar i Kombëtares shqiptare ka arritur të korrë sukses përgjatë këtij sezoni futbollistik. Bëhet...
Më shumë

Fitoi Kupën e Italisë me Interin, Presidenti Duka dhe trajneri Silvinjo përshëndesin suksesin e Kristjan Asllanit

Kristjan Asllani, mesfushori i talentuar shqiptar i Interit ngriti mbrëmjen e kaluar së bashku me skuadrën zikaltër...
Më shumë