Liga e Kampioneve / Vllaznia barazon dhe shpreson te kualifikimi historik në fazën e grupeve

Vllaznia e femrave ka barazuar sot 1‑1 me Vorskla Kharkiv‑2 ndeshjet e parë të...
Më shumë

Kualifikueset e Europianit U‑19/ Shqipëria mundet nga Belgjika

Kombëtarja shqiptare U‑19 ka zhvilluar pasditen e kësaj të mërkure ndeshjen e parë kualifikuese...
Më shumë

Cikalleshi & Veseli flasin për mediat: Kemi bërë analizën e duhur, të shënojmë ndaj Izraelit e të marrim tre pikët!

Kombëtarja shqiptare vijon me përgatitjet intensive për dy sfidat e fundit të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndaj...
Më shumë