Vëllazërorja e dytë Shqipëri – Kosovë mbyllet në barazim

Nuk ka fitues në vëllazëroren e dytë mes Shqipërisë U‑17 dhe...
Më shumë

Faza finale e programit të “UEFA CFM” zhvillohet në Shqipëri, Shulku: Investim esencial për të gjithë, faleminderit UEFA‑s!

Federata Shqiptare e Futbollit do të mirëpresë sot dhe nesër në Shqipëri programin “Certificate in Football...
Më shumë

FSHF mbështet kandidaturën e Alexander Ceferin në zgjedhjet për Presidentin e ri të UEFA‑s

Federata Shqiptare e Futbollit vendosi të mbështesë zyrtarisht kandidaturën e Aleksander Ceferin për postin e...
Më shumë