“Interesi i tifozëve për finalen e UECL, shumë i lartë. Roma e Feynoord nisin përgatitjet në Tiranë”

Gjithçka po bëhet gati për të pritur finalen e parë dhe historike të UEFA Europa Conference League në Tiranë më...
Më shumë

Kampionati Kombëtar i Futsallës / Vendoset finalja, Tirana përballë Diamant

Tirana Futsall – Diamant Futsall është finalja e kampionatit Kombëtar të Futsallës për këtë edicion...
Më shumë

Turneu i përfaqësueseve rajonale/ Mbyllen ndeshjen e grupeve, Tirana‑Korça është finalja e U‑13

Turneu i Përfaqësueseve Rajonale që organizohet nga FSHF për moshat U‑13, U‑14...
Më shumë

UEFA Conference League, ja axhenda e aktiviteteve të ndryshme në Tiranë në ditët e finales

Kur kanë mbetur vetëm 14 ditë nga finalja e madhe e UEFA Conference League që do të zhvillohet në vendin tonë, e...
Më shumë