Finalja e Conference League, nga aktivitetet në sheshin “Skënderbej” tek ekspozimi i trofeut dhe darka gala, ja detajet

Stadiumi kombëtar “Air Albania” do të hapë dyert për finalen e parë në historinë e UEFA Conference League më...
Më shumë

Presidenti i FIFA‑s, Gianni Infantino uron KF Tiranën për titullin kampion, cilëson edhe zhvillimin e futbollit vendas

Presidenti i FIFA‑s, Gianni Infantino i ka dërguar një letër urimi Presidentit të Federatës...
Më shumë