Kategoria Superiore U‑13 & U‑15/ Luhet faza play‑out, ja ekipet që bien nga kategoria

Janë zhvilluar ndeshjet e fazës play‑out për Kategorinë Superiore U‑13 dhe...
Më shumë

Kategoria Superiore U‑13/ Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste

Janë zhvilluar këtë fundjavë ndeshjet e fazës çerekfinale të kampionatit të Kategorisë Superiore...
Më shumë

Sistemi VAR në Shqipëri/ Drejtori i IFAB, seminar me arbitrat dhe asistentët shqiptarë

Federata Shqiptare e Futbollit, në bashkëpunim me organet e qeverisë së futbollit europian dhe botëror ka...
Më shumë