Turneu “Vlatko Marković” / Kombëtarja U‑16 mbërrin në Zagreb, gati për debutimin ndaj Lituanisë

Kombëtarja shqiptare e moshës U‑16 ka mbërritur paraditen e së martës në Zagreb për të marrë...
Më shumë

Kategoria Superiore U‑17 / Shënkolli & Akademia e Futbollit, ekipet kampione në grupe

Edhe Kategoria Superiore e moshës U‑17 po i afrohet finales së sezonit, pasi këtë javë janë...
Më shumë

Kategoria Superiore U‑19 / Vllaznia & Teuta, ekipet kampione të Grupit A dhe B

Kategoria Superiore e moshës U‑19 ka hyrë në fazën më të nxehtë, teksa ka shpallur këtë...
Më shumë