Europiani U‑21 / Shpresat mbyllin eliminatoret në vendin e 3‑të në grup

Kombëtarja shqiptare U‑21 ka luajtur sot ne Angli sfidën e fundit për eliminatoret e Europianit...
Më shumë

Hysaj humb Bjellorusinë, rezulton pozitiv me COVID‑19

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj, humbet ndeshjen ndaj Bjellorusisë pasi ka rezultuar pozitiv në testin e...
Më shumë

Konferenca për mediat, Reja dhe Berisha: Bjellorusia një finale, vlejnë vetëm 3 pikët!

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja, i shoqëruar nga kapiteni Etrit Berisha, kanë dalë sot në...
Më shumë

Ansi Agolli ka një mesazh për Kombëtaren: Qëndroni të bashkuar, kam besim se do të fitoni!

Ish‑kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Ansi Agolli ka komentuar ndeshjen që ekipi ynë...
Më shumë