Trajneri Reja dhe Gjimshiti, konferencë shtypi pas ndeshjes me Lituaninë

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja dhe mbrojtësi kuqezi, Berat Gjimshiti, dolën në konferencë për shtyp...
Më shumë

UEFA Nations League, Shqipëri 0‑1 Lituani

Kombëtarja shqiptare e futbollit e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja, nuk ka arritur të marr një rezultat pozitiv...
Më shumë

Mesfushori Enis Çokaj i bashkohet ekipit kombëtar U‑21

Mesfushori i kombëtares shqiptare U‑21, Enis Çokaj i është bashkuar ekipit të shpresave...
Më shumë