Vora triumfon në finale, është kampione e Kategorisë së Dytë!

Skuadra e Vorës shpallet kampione e Kategorisë së Dytë për edicionin 2019‑2020, pasi mundi me...
Më shumë

Ngjitja në Kategorinë Superiore, Duka vlerëson Apoloninë dhe Kastriotin

Presidenti i FSHF‑së, Armand Duka ka uruar Apoloninë dhe Kastriotin për rikthimin në Kategorinë...
Më shumë

Neshat Murati rrëfen ëndrrën kuqezi dhe objektivat

Ai bie shumë lehtë në sy mes shokëve të skuadrës për shkak të gjatësisë së tij. Neshat Murati luan si...
Më shumë