FSHF nis projektin për Departamentin e Mjekësisë Sportive

Roli i Mjekut dhe Fizioterapistit në Sport, ishte leksioni hapur që mbajti ditën e sotme Doktori kombëtares...
Më shumë

Kupa e Shqipërisë 2020 për U‑17 & U‑19, njihuni me çiftet gjysëmfinaliste

Ditën e sotme në ambjentet e FSHF, është hedhur shorti për ndeshjet gjysëmfinale të Kupës së Shqipërisë 2020,...
Më shumë