Biletat për Shqipëri‑Andorra dhe Shqipëri‑Francë

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët se ka nisur shitja e biletave për ndeshjet...
Më shumë

U‑19/ Nevil Dede zbardh listën e futbollistëve për turneun zyrtar të UEFA‑s në Belgjikë (Video)

Trajneri i kombëtares U‑19, Nevil Dede ka dalë sot në një konferencë për shtyp, ku ka zbardhur...
Më shumë