Kapiteni Memushaj dhe trajneri Reja në konferencën zyrtare, në prag të ndeshjes me Turqinë

Kapiteni i kombëtares për ndeshjen Turqi‑Shqipëri, Ledian Memushaj dhe trajneri Edoardo Reja,...
Më shumë

Miqësoret me Malin e Zi, U‑17 grumbullohet në Shkodër

Ekipi kombëtar U‑17 i drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri, është grumbulluar në qytetin e...
Më shumë