Konferencë për shtyp, flasin Veseli dhe Trashi

Ekipi kombëtar vazhdon grumbullimin në prag të ndeshjeve kualifikuese kundër Turqisë në 11 Tetor dhe ndaj...
Më shumë

U‑21/ Eridon Qardaku dhe Leonardo Maloku në konferencë për shtyp (VIDEO)

Ditën e sotme në stadiumin “Elbasan Arena”, kanë dalë në një konferencë për shtyp dy futbollistët e...
Më shumë