Akademia Junior Vlora, fiton turneun “Dita e Verës” në Elbasan

Federata Shqiptare e Futbollit përmes Zyrës së Elbasanit, ka organizuar turneun “Dita e Verës”, zhvilluar në...
Më shumë

Ndryshime në kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka bërë disa modifikime të kalendarit të Kategorisë...
Më shumë

Panucci shpall listën për ndeshjet zyrtare me Turqinë dhe Andorrën

Trajneri i Kombëtares shqiptare Christian Panucci ka publikuar ditën e sotme listën e lojtarëve të grumbulluar për...
Më shumë