Sektori i arbitrimit dhe Komiteti i saj, mbledhje me të gjithë kolegjiumet

Ditën e sotme në ambjentet e Federatës Shqiptare të Futbollit, sektori i arbitrimit në bashkëpunim me Komitetin e...
Më shumë

Dëmtohet Ylber Ramadani, do të mungojë në dy ndeshjet e rradhës së kombëtares

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani është dëmtuar në dorë dhe për këtë arsye nuk do të jetë në...
Më shumë

U‑21/ Alban Bushi shpall listën e futbollistëve për 2 ndeshjet miqësore me Maltën

Trajneri i kombëtares shqiptare mosha U‑21, Alban Bushi ka dalë sot në një...
Më shumë

Lista e kombëtares për dy ndeshjet e rradhës, ikën Sadiku vjen Kaçe

Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka njoftuar zëvendësimin e Loret Sadikut me Ergys Kaçen, sa i përket...
Më shumë