KOMBËTARJA/ IVAN BALLIU NUK MUND TË VIJË NË GRUMBULLIM

Mbrojtësi i skuadrës franceze të Metz, Ivan Balliu i cili është thërritur paraditen e sotme për të qenë pjesë...
Më shumë

KOMBËTARJA/ PRAG‑IZRAELI, FUTBOLLISTËT ETRIT BERISHA DHE EROS GREZA PËRPARA MEDIAVE

Portieri Etrit Berisha dhe sulmuesi Eros Grezda dolën sot përpara mediave në vigjilje të ndeshjes zyrtare...
Më shumë

LAMTUMIRË FILIP XHAI!

Futbolli durrësak ndjehet në zi për humbjen e një mjeshtri të shquar si Filip Xhai. FSHF ndjen keqardhje për...
Më shumë

KOMBËTARJA/ LARGOHEN VESELI DHE RAMADANI, VIJNË BALLIU DHE LILAJ

Për shkak të probleme fizike dhe konkretisht tërheqjeve muskulare të pësuara gjatë ndeshjes miqësore ndaj...
Më shumë