ELEMINATORET E EUROPIANIT U‑21/ SHQIPËRI 0‑1 SPANJË

Përfaqësuesja U‑21 e Shqipërisë e drejtuar nga trajneri Alban Bushi është mundur minimalisht...
Më shumë

REAGIMI I FSHF‑së NDAJ DISA DEKLARATAVE NË PARLAMENTIN E SHQIPËRISË

FSHF si gjithmonë, ndjek me vemendje të posaçme, çdo zhvillim parlamentar dhe jashtë tij, që ka të bëjë me...
Më shumë

KOMBËTARJA/ PRAG‑IZRAELI, FUTBOLLISTËT ELSEID HYSAJ E MIGJEN BASHA PËRPARA MEDIAVE

Skuadra përfaqësuese e futbollit tashmë ka nisur përgatitjet e saj për ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj...
Më shumë

SULMUESI VRIONI I BASHKOHET KOMBËTARES U‑21, ENEA MIHAJ PËSON FRAKTURË NË KOCKË

Skuadra përfaqësuese e futbollit ka vijuar sot paradite seancën stërvitore, një ditë pas ndeshjes miqësore me...
Më shumë