FEMRAT/ SHQIPËRI 1‑2 SKOCI NË STADIUMIN “LORO BORIÇI”

Kombëtarja shqiptare e futbollit për femra ka humbur me rezultatin Shqipëri 1‑2 Skocinë në...
Më shumë

SHQIPËRI‑IZRAEL/ BALAJ E MEMUSHAJ PËRPARA MEDIAVE PËR SFIDËN E PARË ZYRTARE NË LIGËN E KOMBEVE

Ledian Memushaj dhe Bekim Balaj dolën sot përpara mediave, kur ndajnë edhe pak ditë nga takimi i parë zyrtar për...
Më shumë

“ALBANIAN SPORTS AMBASSADOR”, PËRCAKTOHEN NOMINIMET PËR ÇMIMIN E MADH, PRESIDENT DUKA KRYESON JURINË!

Albanian Sports Ambassador, një brand që tashmë do të jetë pika e referencës për vlerësimin e shumë...
Më shumë