Kuzhe flet per Bosnjen dhe Argjentinen - FSHF

Kuzhe flet per Bosnjen dhe Argjentinen

Sot pasdite trajneri i Ekipit Perfaqesues te Shqiperise zoti Kuzhe ka dale para gazetareve per te komentuar te rejat e fundit rreth ndeshjes per eliminatore EURO 2012 me Bosnje-Hercegovinen  qe do te luhet me daten 7 qershor ne Zenica dhe takimin miqesor historik me Argjentinen ne Buenos Aires i cili do te zhvillohet me date 20 qershor.