Eliminatoret e EURO 2025/ Trajneri Bushi: Është grup i fortë, por ne i kemi të gjitha shanset për t’u kualifikuar

Kombëtarja shqiptare U‑21 njohu të enjten kundërshtarët e saj në eliminatoret e Kampionatit...
Më shumë

Arbitrat & Arbitret e dalë nga Akademia e Arbitrimit i nënshtrohen testeve fizike

Paraditen e kësaj të shtune 30 arbitra të rinj dhe 18 arbitre vajza zbritën në fushë, për t’iu nënshtruar...
Më shumë