Seleksionimet/ Behari: Baza e futbollistëve vjen nga rajonalet. Trajnerët kanë punuar mirë

Kjo e mërkurë shënoi ditën e tretë dhe të fundit të seleksionimeve me lojtarët e rinj të grupmoshave...
Më shumë

Bushi analizon miqësoret e U‑21: Morëm sinjale pozitive, kemi shumë talent në grup. Ja ku duhen përmirësime

Kombëtarja shqiptare U‑21 luajti dy miqësore në transfertë javën e kaluar, teksa fillimisht u...
Më shumë