“Bëmë baba të të ngjaj”, Mateo Çipi, i riu vlonjat që po rritet në “Universitetin e Mbrojtjes”

Disa njerëz e kanë të shkruar të ardhmen e tyre. Një prej tyre është edhe Mateo Çipi, djali i Geri Çipit,...
Më shumë

Grumbullimi i Kombëtares U‑17, Bulku publikon listën e 23 lojtarëve të ftuar

Kombëtarja shqiptare U‑17 do të zhvillojë një grumbullim 4‑ditor me elementët...
Më shumë

Shqipëria U‑17 për femra/ Maxhalaku e Coka: Synojmë rezultate pozitive & ngjitjen në Ligën A

Ekipi Kombëtar U‑17 për femra ka nisur që prej ditës së premte grumbullimin dhe stërvitjet...
Më shumë