Botërori për femra/Grima: Norvegjia & Kosova, rivale të forta. I përballojmë me sukses

Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur që prej ditës së diel grumbullimin dhe përgatitjet në...
Më shumë

Muçi dhe Uzuni golat e radhës kuqezi në Europë

Sulmuesit e Kombëtares shqiptare kanë dhuruar performanca shumë pozitive këtë fundjavë, ku nuk kanë...
Më shumë