Shqipëria U‑19 për femra vijon përgatitjet për kualifikueset e Kampionatit Europian 2022

Kombëtarja U‑19 e femrave ka nisur që prej ditës së diel grumbullimin dhe stërvitjet intensive...
Më shumë