Botërori 2023, Doçi & Elezaj: Jemi rritur si ekip, ftojmë tifozët të na mbështesin

Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur që prej ditës së shtunë grumbullimin dhe stërvitjet për ndeshjet...
Më shumë

Presidenti Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Shulku marrin pjesë në mbledhjen e TEP

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, njëherazi anëtar i Komitetit Ekzekutiv i UEFA‑s,...
Më shumë

Lamtumira e fundit për fizioterapistin e Kombëtares, Ylli Mihali

Mjeku fizioterapist i Kombëtares shqiptare të futbollit, Ylli Mihali që ndërroi jetë mëngjesin e së hënës, më...
Më shumë