Bekim Balaj rikthehet në Rusi, firmos me Nizhni Novgorod

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj është rikthyer sërish në kampionatin rus.
Më shumë

Sërish Uzuni! Gol “kualifikimi” për Ferencvarosh në Champions

Myrto Uzuni e ka nisur mbarë këtë edicion të ri futbollistik me...
Më shumë

Nga Europiani te Reja, Xhaka dhe Hysaj…. Armand Duka rrëfehet për “Tuttomercatoweb”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për median e njohur italiane...
Më shumë