FSHF organizon konferencën për “futbollin e femrave & perspektivat e zhvillimit të qëndrueshëm”

Federata Shqiptare e Futbollit organizoi sot konferencën me temë “Futbolli i femrave dhe perspektivat e zhvillimit...
Më shumë

Rrugëtimi drejt kompeticioneve europiane, skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët

Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të UEFA Champions League si...
Më shumë