Kombëtarja U‑18 zbret në fushë, nis seleksionimi për këtë grupmoshë

Stafi drejtues i ekipit Kombëtar U‑18, me në krye trajnerin Ardi Behari ka zhvilluar ditën e sotme...
Më shumë

Kombëtarja U‑20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

Ekipi Kombëtar i 20 vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy...
Më shumë

Pas kryeqytetit, projekti “Playmakers” mbërrin edhe në qytetin e Elbasanit

Projekti “Playmakers”, i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, në bashkëpunim me kompaninë e famshme të...
Më shumë