Kupa e Shqipërisë U‑17 & U‑19 / Njihuni me datat dhe oraret e turit të dytë

Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U‑17 dhe U‑19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e...
Më shumë

Statistikat / Ja skuadrat & lojtarët që bëjnë më shumë driblime në Superiore

Sot kemi përzgjedhur të analizojmë statistikat e një aspekti shumë të rëndësishëm në një ndeshje. Një nga...
Më shumë