Kategoria Superiore / Ndryshime në axhendën e javës së 13‑të

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit njofton për disa ndryshime në axhendën e javës së...
Më shumë

Kampionati i Femrave / Fundjava risjell kampionatin, spikasin Tirana‑Juban Danja dhe Kinostudio‑Partizani

Pas ndërprerjes së fundvitit si rrjedhojë e festave, këtë fundjavë rikthehet kampionati kombëtar i futbollit të...
Më shumë

Kursi, flet Luca Laurenti: Thelbësore të investohet për trajnerin e përgatitjes atletike

Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i...
Më shumë