Shuhet Lorenci, Presidenti Duka ngushëllon

Presidenti i FSHF‑së, Armand Duka, ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të...
Më shumë

“Klasikja” e Shqipërisë do të ndiqet nga Presidenti Duka

Sot do të luhen ndeshjet e javës së 3‑të të Kategorisë Superiore. Ku mes pesë sfidave spikat...
Më shumë

Kombëtarja e femrave / Armir Grima publikon listën për ndeshjet me Qipron dhe Portugalinë

Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp për të publikuar...
Më shumë