Nations League/ Kombëtarja fiton ndaj Bjellorusisë, kap kreun dhe ngjitet në Ligën B

Kombëtarja shqiptare e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja ka fituar ndeshjen "finale" për vendin e parë në grupin 4...
Më shumë

Mesazhi i Muratit për Kombëtaren para Bjellorusisë: Luani me zemër!

Ish‑mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve...
Më shumë