Fitorja e Kombëtares U‑21, Mustedanagic: Ndeshje perfekte, kemi brez të shkëlqyer

Kombëtarja shqiptare U‑21 mori 3 pikë me vlerë ndaj Kosovës të premten mbrëma, duke regjistruar...
Më shumë

Trajneri Reja & kapiteni Berisha: Luajmë vetëm për fitore ndaj Kazakistanit

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit Edoardo Reja dhe kapiteni i ekipit, Etrit Berisha kanë dalë sot në...
Më shumë