FK Apolonia‑ FC Internacional Tirana, finalja madhe e Kampionatit Kombëtar U‑15

FK Apolonia‑ FC Internacional Tirana është finalja e madhe e kampionatit kombëtar...
Më shumë

FSHF Zyra Rajonale Tiranë / KF Tirana shpallet kampione e moshës U‑19

Është zhvilluar të dielën ceremonia e dorëzimit të Kupës për ekipin kampion të kampionatit...
Më shumë

Njihuni me Fabiolën, shkodranen që mundi paragjykimet dhe u bë futbolliste

Vetëm 17 vjeçe, Fabiola Cakaj ka arritur të luftojë mentalitetin e zonës në të cilën jeton, duke iu treguar se...
Më shumë