Deklaratë për shtyp

Federata Shqiptare e Futbollit njofton median dhe opinionin sportiv, se menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Bylis...
Më shumë

Trajnerët e ekipeve kombëtare, takime pune në FSHF

Trajnerët e të gjitha ekipeve kombëtare zhvilluan sot një mbledhje në ambientet e FSHF‑së, ku...
Më shumë