Marvin Çuni: S’pendohem për sakrificat, i fiksuar pas ëndrrës sime

Marvin Çuni i ka idetë e qarta për të ardhmen. Ai është 18 vjeç dhe aktualisht është pjesë e moshave te...
Më shumë

Presidenti Duka, mesazh urimi me rastin e Ditës Botërore të Gazetarëve të Sportit

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka shprehur sot urimet më të sinqerta për gazetarët...
Më shumë