Shpallen fitueset e grupeve në Kategorinë Superiore U‑15

U zhvilluan sot ceremonitë e ndarjes së kupave për fituesit e grupeve A dhe B në kampionatin Kategoria Superiore...
Më shumë

Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

Ditën e sotme, në ambientet e stadiumit "Air Albania", është hedhur shorti i fazës gjysmëfinale të Kupës së...
Më shumë