Presidenti Duka, gjatë shorteut të EURO 2020, kërkon ndihma për zona e prekura nga tërmeti

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka e ka përdorur pjesëmarrjen në ceremoninë e hedhjes së...
Më shumë

Presidenti Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Shulku, marrin pjesë në takimin e TEP dhe shortin e EURO 2020 në Bukuresht

Presidenti i FSHF, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm, Ilir Shulku, kanë marrë pjesë në takimin e...
Më shumë

Kategoria Superiore, ja kur luhet java e 14

Sektori i Garave, pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, njofton rifillimin e Kategorisë Superiore. Pas pezullimit,...
Më shumë