Konferencë për shtyp e trajnerit Reja për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës

Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja ka dalë sot në orën 11:00 në një konferencë për shtyp ku ka foluar për...
Më shumë