U‑17 / Mitaj dhe Fejzulla: “Do përfaqësojmë denjësisht Shqipërinë”

Shqipëria e 17 vjeçarëve, e drejtuar nga Elvin Beqiri, ka filluar...
Më shumë

Kombëtarja e femrave/ Geldona Morina dhe Esi Lufo në konferencë për shtyp

Ditën e sotme në stadiumin "Elbasan Arena", kanë dalë në konferencë për shtyp dy futbollistet e kombëtares së...
Më shumë